CCUSA JE ZKUŠENOST NA CELÝ ŽIVOT

CCUSA je přední specialista na mezinárodní pracovní programy. Již od roku 1985 se věnuje poskytování nejvyšší úrovně služeb v oblasti práce na dětských letních táborech v USA, Work and Travel programech a dobrovolnictví.

V České republice CCUSA úspěšně působí již 28. rokem a je jediným přímým sponzorem na českém trhu. CCUSA se kromě tisíců spokojených bývalých účastníků může též chlubit 100% úspěšností v umísťování!

Umožňujeme mladým lidem z celého světa strávit báječnou letní sezónu v USA nebo Kanadě, ať už v letním táboře na programu Camp Counselors nebo u jiných amerických zaměstnavatelů přes program Work Experience např. v národních či zábavních parcích, letních rekreačních střediscích atd. a za vydělané peníze ještě cestovat. Se CCUSA už navštívilo USA více jak 310 000 mladých lidí.

Naše programy jsou podporovány vládou Spojených států amerických - účastníci získávají pracovní J-1 vízum, platné až na 4 měsíce práce v zahraničí a pátý měsíc na cestování. Pracovní programy jsou legální možností práce v zahraničí a slouží k rozvoji poznání, porozumění a rozšiřování kulturních a společenských vztahů.

Jestliže i Ty chceš zažít nezapomenutelný životní zážitek, můžeš si být jistý, že CCUSA je kvalifikovaný partner, který Tě připraví na Tvoji první cestu do zámoří. Tak pokud jsi připraven na svou cestu za dobrodružstvím, podívej se na naši nabídku a vyber si!

 

10 hlavních důvodů proč zvolit CCUSA

1.  100% umístěných účastníků

2.  Nejlepší balíček na trhu

3.  V ČR již 24 let – zaručeně fungující program, zkušení a nadšení pracovníci

4.  Dceřiná společnost americké firmy

5.  Osobní přístup

6.  Žádné skryté náklady

7.  Camp Fair / Job Fair

8.  Vyšší kapesné za méně hodin

9.  Zaručení minimálního počtu hodin na WEUSA Placement

10.Certifikát o účasti – vhodné pro CV