CCUSA JE SCHVÁLENÝM J-1 SPONSOREM

CCUSA je světovým lídrem v zaměstnávání studentů v mezinárodním prostředí. Poskytujeme mladým lidem z celého světa možnost sdílet svou kulturu a tradice s ostatními národy již od roku 1986.

CCUSA je sponzor pro J-1 víza schválený americkým ministerstvem zahraničí. CCUSA úzce spolupracuje s americkým ministerstvem zahraničí, abychom společně zajistili, že všichni účastníci získají výborné zkušenosti v USA a že pravidla a předpisy, vydané ministerstvem zahraničních věcí jsou splněny za všech okolností. S námi jako vízovým sponzorem, si můžete být jisti, že CCUSA Vám vždy poskytuje správné a aktuální informace (jak je obdrželo od ministerstva zahraničních věcí), za všech okolností.

Jako účastník CCUSA J-1 programu, CCUSA bude Vaše kontaktní místo od začátku do konce. I když jste ve Spojených státech, CCUSA je s Vámi v pravidelném kontaktu, abychom mohli rychle reagovat na jakékoliv dotazy a vzniklé situace a tím Vám zajistili jen pozitivní a hodnotnou zkušenost v USA. CCUSA je rovněž pověřena poskytováním informací pro monitorování kulturních aktivit, kterých se zúčastníte v rámci Vaší účasti na J-1 Visa programu.