máš možnost promluvit si s kempy přes skype

nenech si ujít tuto příležitost a osobně si vyber, kam v létě pojedeš!

máme 100% garanci umístění

SETKEJ SE S ŘEDITELI TÁBORŮ A DOMLUV SI S NIMI PRÁCI Z POHODLÝ DOMOVA!                   

Již po mnoho let CCUSA zprostředkovává pohovory s řediteli těch nejlepších táborů z USA. Tisíce mezinárodního personálu se díky tomu umístilo na některém z táborů a našlo si tak perfektní práci během pár minut. Měli tedy možnost zažít  'The Best Summer of Their Lives'.

osobní VÝBĚR

Kempy budou pořádat Skype pohovory a můžeš si tak domluvit pracovní pozici z pohodlí domova. Skype pohovory budou probíhat v období listopad - duben.

Jedná se o nejlepší šanci jak se osobně vybrat kemp, promluvit si s jeho ředitelem a ucházet se o práci, o kterou nejvíce stojíš. Následně můžeš s kempem podepsat smlouvu a pak už jen plánovat cestování a těšit se až přijde den odletu. Nepromarni tuto příležitost a dokonči svou přihlášku včas!

GARANCE 100% UMÍSTĚNÍ

CCUSA garantuje 100% šanci na umístění všem přihlášeným! Nenech si utéct tuto jedinečnou příležitost. Desítky volných pracovních pozic čekají právě na Tebe, máš absolutní svobodu výběru.

Kromě zajištění pracovní pozice získáš kompletní servis pro svou cestu za dobrodružstvím, a to za nejlepší cenu na trhu.

Zde je seznam kempů, které budou nabírat personál na léto 2024

 

Camp Airy, md

Datum nástupu: 14.06.2024
Datum konce: 15.08.2024

Kemp se nachází poblíž Washington DC a Baltimoru, kam tě přímo zaveze. Kromě bohatého zázemí se můžeš těšit i na mnoho aktivit pořádaných přímo pro personál.

Website

Camp havaya, pa

Datum nástupu: 14.06.2024 
Datum konce: 22.08.2024

Kemp se nachází pouhé 2h západně od NYC. Kromě bohatého zázemí se můžeš těšit i na mnoho aktivit pořádaných přímo pro personál.

Website

Camp kamaji, Mn

Datum nástupu: 07.06.2024
Datum konce: 19.08.2024

Kemp s dlouhou tradicí v Minnesotě, který je obklopen mnoha jezery a nedotčenou přírodou. Najdi tu přes léto nekonečný klid a pohodu.

Website

Camp Laurel South, ME

Datum nástupu: 13.06.2024
Datum konce: 15.08.2024

Dech beroucí příroda a mnoho výletů mimo kemp (Portland, Bristol, zábavní park, aquapark). Kemp dále zajišťuje dopravu na nákupy a do okolních měst.

Website

Camp louise, md

Datum nástupu: 14.06.2024
Datum konce: 15.08.2024

Kemp se nachází poblíž Washington DC a Baltimoru, kam tě přímo zaveze. Kromě bohatého zázemí se můžeš těšit i na mnoho aktivit pořádaných přímo pro personál.

Website

Camp mataponi, me

Datum nástupu: 25.05.2024 - 16.6.2024 (flexibilní)
Datum konce: 10.8.2024 - 21.09.2024 (flexibilní)

Na tomto kempu má i personál možnost vyzkoušet si řadu netradičních aktivit jako vodní lyže či jezdectví. K zapůjčení je tu camp van, se kterým se bez problémů kamkoli dostaneš.

Website

Camp Ramah New England, MA

Datum nástupu: 07.06.2024
Datum konce: 24.08.2024

Kemp s dlouhou tradicí v blízkosti Bostonu. Ve volnu si můžeš vyzkoušet mnoho aktivit, půjčit si kola, vyrazit s dětmi na výlet nebo ti kemp domluví slevu na půjčení auta.

Website

Camp scatico, ny

Datum nástupu: 12.06.2024
Datum konce: 31.08.2024 (flexibilní)

Idylka amerického venkova stále v dosahu NYC (cca 2h). Kemp zajišťuje dopravu do okolních měst a nabízí mnoho volnočasových aktivit pro personál.

Website

tripple c Camp, va

Datum nástupu: 31.05.2024
Datum konce: 27.08.2024

Kemp se nachází v těsné blízkosti národního parku Shenandoah a zároveň poblíž Washington DC a Baltimoru (cca 2h jízdy).

Website

Camp beber, wi

Tento kemp nabízí personálu mnoho vyžití. Během dnů volna můžeš prozkoumat krásné okolí kempu, k Lake Michigan to máš jak kamenem dohodil a do Chicaga pouze 1,5h!

Website

ROCKYWOLD DEEPHAVEN, NH

Zažij léto jak z Hříšného tance na tomto rodinném táboře s jedinečnou atmosférou a dlouhou tradicí, kam se po generace vracejí celé rodiny.

Website

CAMP SCHODACK, NY

Díky poloze tohoto kempu nebudeš vědět, kam dřív během volna vyrazit. V dojezdové vzdálenosti na tebe čeká NYC, Boston, Niagara Falls a lze zvládnou i Toronto či Montreal. 

Website

golden slipper camp, pa

Necelé 2h jízdy západně od NYC najdeš tento kemp, který svou rozmanitostí přivádí dohromady děti a personál ze všech společenských vrstev.

Website

gwynn valley camp, Nc

Další z kempů, které leží přímo v srdci Blue Ridge Mountains, jejichž součástí je i ikonický Great Smoky Mountains NP.

Website

indian acres Camp, me

Tento chlapecký tábor má téměř 100 letou tradici! Užij si tu mnoho sportovních aktivit a poznej velmi pestrý mezinárodní personál z celého světa.

Website

international sports training Camp, pa

Pro milovníky sportů jasná volba! Jedná se o sportovně založený kemp, který nabízí mnoho aktivit a nadstandardní zázemí a vybavení.

Website

camps kenwood & evergreen, nh

Tuto dvojici chlapeckého a dívčího tábora, které mají mnohaletou tradici najdeš zhruba 1,5h jízdy od Bostonu. Poznej i ty jejich jedinečnou atmosféru.

Website

camp nakanawa, tN

Tento přes století fungující dívčí kemp se nachází napůl cesty mezi hlavním městem Tennessee Nashville a Great Smoky Mountains NP. Na své si tak přijdou jak milovníci přírody, tak i velkoměst.

Website

njy Camps, pa

NJY Camps provozuje hned několik táborů, které se od sebe liší dle věkových kategorií či svým zaměřením na nejrůznější sportovní, výtvarné nebo umělecké aktivity.

Website

camp seneca lake, ny

Kemp leží na břehu jednoho z Finger Lakes v těsné blízkosti Velkých jezer! Navíc to odsud nemáš daleko na Niagarské vodopády (2,5h), do Buffala (2h) nebo Toronta (3,5h).

Website

camp takajo, me

Jedná se jeden z nejlepších chlapeckých táborů v USA a nachází se jen 1h od Portlandu. Nabízí mnoho sportovních aktivit včetně nadstandardního zázemí a vybavení.

Website

Camp tockwogh, md

Poloha tohoto kempu ti nabízí nespočet možností, kam vyrazit během volna. Washington DC, Baltimore či Philadelphia jsou vzdálené kolem 2h a k oceánu třeba do Atlantic City, Ocean City či Cape May je to jen o kousek dále.

Website

belvoir terrace, mA

Jedná se o dívčí kemp, který je zaměřen na výtvarná umění, tanec, divadlo, hudbu a sport. Do Bostonu to pak odsud máš jen 2h cesty.

Website

blue star camps, Nc

Překrásná příroda obklopující tento kemp tě naprosto uchvátí. Kemp leží přímo v srdci Blue Ridge Mountains, jejichž součástí je i ikonický Great Smoky Mountains NP.

Website