• CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img

RESORT

INFORMACE O PROGRAMU

Pracovní umístění

Navázali jsme vztah s různými resorty, vinicemi, restauracemi, outdoorovými parky a hotely po celé Kanadě, abychom ti byli schopni najít ideální pracovní umístění. Máš možnost seznámit se s našimi zaměstnavateli, jejich lokalitami a pracovními pozicemi, které nabízejí. Během přihlašovacího procesu vyplníš Job Preference Form, kde uvedeš tebou vybrané top zaměstnavatele, pracovní pozice a lokality, aby ti náš tým koordinátorů našel to pravé umístění. Garantujeme ti průměrný hrubý týdenní výdělek $300 to $450 CAD nebo více při práci 30 - 40 hodin týdně. Dle rozpisu směn budeš mít regulérní dny volna, které ti poskytnou dostatek volného času k poznávání Kanady. Podívej se na náš seznam zaměstnavatelů.

Vízum

CCUSA ti pomůže s přihlášením do IEC Working Holiday programu.

Cesta do Kanady

Jsi zodpovědný/á za zajištění si dopravy na místo pracovního umístění v Kanadě. Zaměstnavatel ti poskytne údaje o místě příjezdu, detailech dopravního spojení a termínu příjezdu. Pokud budeš potřebovat poradit, tak se na nás můžeš obrátit, abychom ti pomohli s naplánováním tvého cestovního plánu.

Pojištění

Je tvou povinností zajistit si komplexní cestovní pojištění na celou dobu tvého pobytu v Kanadě. Data pojištění musí přesně odpovídat datům tvého pracovního povolení a musí být zřízeno před vstupem Kanady. Máš možnost zakoupit si pojistný plán přes CCUSA, který poskytuje bezpečné krytí během cestování a práce v Kanadě. Cena pojištění se odvíjí od délky pojistného období a typu pojistného krytí, který si zvolíš. Pro více informací nás neváhej kontaktovat. 

Asistence po příletu

CCUSA ti pomůže s hledáním ubytování na dny po tvém příjezdu do Kanady a poskytne ti detailní instrukce k získání Social Insurance Number a zřízení bankovního účtu. Poté se dle instrukcí od zaměstnavatele přesuneš do tvé cílové destinace.

Ubytování

Zaměstnavatel nebo Work Adventures Canada ti pomůže s nalezením ubytování po dobu trvání tvé pracovní smlouvy. Mnoho zaměstnavatelů také nabízí ubytování pro personál za nízkou cenu.   

Naše podpora

CCUSA ti poskytne podporu a zázemí během každého tvého kroku. Budeš mít přístup do naší soukromé WAC (Work Adventures Canada) Facebook skupiny, abys byl/a ve spojení s ostatními WAC účastníky z celého světa. Budeš mít přístup k tipům pro pracovní pohovor a životopis, které ti poskytnou výhodu při ucházení se o pracovní pozici, kterou chceš získat. Naše telefonní linka ti poskytne 24/7 podporu pro případy nouze nebo k zodpovězení běžných dotazů. Nikdy se nebudeš cítit osamoceně!

POPLATKY A VÝDĚLEK

Tvůj průměrný hrubý týdenní výdělek bude $300 to $450 CAD (před případnou srážkou za ubytování). Dle rozpisu směn budeš mít regulérní dny volna, které ti poskytnou dostatek volného času k poznávání Kanady.

Tabulka níže zobrazuje výši poplatků za Work Adventures Canada - Resort program.  Je potřeba dále počítat s dalšími výdaji jako např.: výpis z rejstříku trestů, pojištění, letenky a náklady na život během pobytu v Kanadě.

Poplatky za program
Registrační poplatek €399 EUR
Přijímací poplatek €379 EUR
Další náklady
IEC Participation Fee $156 CAD
Work Permit Holder Fee $100 CAD
Biometrics $85 CAD

PODMÍNKY PROGRAMU

Pokud splňuješ výše uvedená kritéria a jsi připraven/a na životní dobrodružství prostřednictvím našeho Work Adventures Canada programu, tak neváhej a přihlas se ještě dnes!

PŘIHLÁŠENÍ DO PROGRAMU

Proces přihlášení

 1. Klikni na odkaz pro přihlášení.
 2. Vyplň přihlášku, dodej potřebné dokumenty a uhraď registrační poplatek. Pročti si a podepiš programovou smlouvu.
 3. Do týdne tě budeme kontaktovat a naplánujeme krátký pohovor.

Přihlášky jsou přijímány celoročně. Musíš se přihlásit alespoň 12 - 16 týdnů před zamýšleným datem odjezdu a být vybrán/a pro udělení Working Holiday víza.  

ZAMĚSTNAVATELÉ

Máme to štěstí, že spolupracujeme se skupinou zajímavých zaměstnavatelů napříč Kanadou, kteří důvěřují a vítají náš mezinárodní personál. Dostupnost práce závisí na ročním období a velikosti zaměstnavatele. Doporučujeme, abyste se na Work Adventures Canada přihlásili včas, abyste si zajistili pracovní pozici, o kterou máte zájem.

Zde je odkaz na seznam zaměstnavatelů, kteří právě najímají pracovníky v rámci programu Work Adventures Canada. Sleduj tento seznam průběžně, abys měl/a přehled o nejnovějších aktualizacích.