• CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img

FARMING

INFORMACE O PROGRAMU

Pracovní umístění

Navázali jsme vztah s několika farmami a ranči napříč Kanadou, abychom ti byli schopni najít ideální pracovní umístění. Máš možnost seznámit se s našimi zaměstnavateli, jejich lokalitami a pracovními pozicemi, které nabízejí. Během přihlašovacího procesu vyplníš Job Preference Form, kde uvedeš tebou vybrané top zaměstnavatele, pracovní pozice a lokality, aby ti náš tým koordinátorů našel to pravé umístění. Garantujeme ti průměrný hrubý týdenní výdělek $300 to $450 CAD nebo více při práci 30 - 40 hodin týdně. Dle rozpisu směn budeš mít regulérní dny volna, které ti poskytnou dostatek volného času k poznávání Kanady. Podívej se na náš seznam zaměstnavatelů.

Vízum

CCUSA spolupracuje s licencovaným kanadským právníkem pro imigrační záležitosti, který ti bude asistovat s žádostí o příslušné pracovní povolení pro práci na farmě v Kanadě. Nasměrujeme tě na každém tvém kroku během vyřizovacího procesu, který se bude odvíjet od pracovní pozice a lokality, kde se farma, kam se hlásíš, nachází.   

Cesta do Kanady

Dle podmínek pracovního povolení je zaměstnavatel zodpovědný za to, aby ti zajistil obousměrnou dopravu do a z místa výkonu práce. Pokud budeš potřebovat poradit, tak se na nás můžeš obrátit, abychom ti pomohli s naplánováním tvého cestovního plánu.

Pojištění

Je tvou povinností zajistit si komplexní cestovní pojištění na alespoň tři měsíce. Poté ti pojištění poskytne zaměstnavatel. Máš možnost zakoupit si pojistný plán přes CCUSA, který poskytuje bezpečné krytí během cestování a práce v Kanadě. Cena pojištění se odvíjí od délky pojistného období a typu pojistného krytí, který si zvolíš. Pro více informací nás neváhej kontaktovat.

Asistence po příletu

Po příjezdu do Kanady ti bude na 2 noci poskytnuto ubytování v místě tvého příjezdu. To ti dá možnost k adaptaci na nové časové pásmo, návštěvě památek a zajištění pracovních dokumentů. CCUSA ti poskytne detailní instrukce, jak získat Social Insurance Number a jak si zřídit bankovní účet. Poté se dle instrukcí od zaměstnavatele přesuneš do tvé cílové destinace.   

Ubytování

Zaměstnavatel nebo Work Adventures Canada ti pomůže s nalezením ubytování po dobu trvání tvé pracovní smlouvy. Mnoho zaměstnavatelů je zvyklých na najímání dočasných zahraničních pracovníků a obvykle nabízejí ubytování pro zaměstnance za nízkou cenu.   

Naše podpora

CCUSA ti poskytne podporu a zázemí během každého tvého kroku. Budeš mít přístup do naší soukromé WAC (Work Adventures Canada) Facebook skupiny, abys byl/a ve spojení s ostatními WAC účastníky z celého světa. Budeš mít přístup k tipům pro pracovní pohovor a životopis, které ti poskytnou výhodu při ucházení se o pracovní pozici, kterou chceš získat. Naše telefonní linka ti poskytne 24/7 podporu pro případy nouze nebo k zodpovězení běžných dotazů. Nikdy se nebudeš cítit osamoceně!

POPLATKY A VÝDĚLEK

Tvůj průměrný hrubý týdenní výdělek bude $300 to $450 CAD (před případnou srážkou za ubytování). Dle rozpisu směn budeš mít regulérní dny volna, které ti poskytnou dostatek volného času k poznávání Kanady.

Tabulka níže zobrazuje výši poplatků za Work Adventures Canada - Farming program.  Je potřeba dále počítat s dalšími výdaji jako např.: výpis z rejstříku trestů, pojištění, letenky a náklady na život během pobytu v Kanadě.

Poplatky za program
Registrační poplatek €125 EUR
Přijímací poplatek €655 EUR
Další náklady
Work Permit Holder Fee $155 CAD
Biometrics $85 CAD

PODMÍNKY PROGRAMU

 • Musí ti být alespoň 18 let.
 • Můžeš pracovat po dobu alespoň 4-6 měsíců.
 • Máš předchozí pracovní zkušenosti.
 • Splňuješ podmínky pro získání pracovního povolení, podle pokynů zaměstnavatele.

Pokud splňuješ výše uvedená kritéria a jsi připraven/a na životní dobrodružství prostřednictvím našeho Work Adventures Canada programu, tak neváhej a přihlas se ještě dnes!

PŘIHLÁŠENÍ DO PROGRAMU

Proces přihlášení

 1. Klikni na odkaz pro přihlášení.
 2. Vyplň přihlášku, dodej potřebné dokumenty a uhraď registrační poplatek. Pročti si a podepiš programovou smlouvu.
 3. Do týdne tě budeme kontaktovat a naplánujeme krátký pohovor.

Přihlášky přijímáme v období červen - prosinec.   

ZAMĚSTNAVATELÉ

Máme to štěstí, že spolupracujeme se skupinou zajímavých zaměstnavatelů napříč Kanadou, kteří důvěřují a vítají naše mezinárodní pracovníky. Dostupnost práce závisí na ročním období a velikosti zaměstnavatele. Doporučujeme, abyste se na Work Adventures Canada přihlásili včas, abyste si zajistili pracovní pozici, o kterou máte zájem.

Zde je odkaz na seznam zaměstnavatelů, kteří právě najímají pracovníky v rámci programu Work Adventures Canada. Sleduj tento seznam průběžně, abys měl/a přehled o nejnovějších aktualizacích.