• CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img

ČASTÉ DOTAZY

ZAČÍNÁME

Teď! Na tento program máme jen omezený počet víz, znáš to: „Kdo dřív přijde, ten...“ . A navíc čím dříve se přihlásíš, tím lépe pro tebe! Zaprvé můžeš získat slevu za včasné přihlášení a za druhé místa v kempech se zaplňují rychle - brzké přihlášení Ti tedy dává větší možnost výběru táboru.
V poplatcích za program je zahrnuto 10 týdnů cestovního pojištění Studentguard na pokrytí 10 týdnů Tvému pracovního pobytu v táboře. Toto pojištění může být jednoduše prodlouženo, pokud plánuješ být v kempu déle či cestovat po Kanadě. Více o cenách se dozvíš od naší pražské kanceláře na info@ccusa.cz
Většina studentů má již bohaté zkušenosti s různými vyhledávači levných letů. Pokud si však nevíš rady, neváhej kontaktovat pražskou CCUSA kancelář a požádat o radu.
Umístění na táboře Ti začneme hledat poté, co Ti bude uděleno Working Holiday vízum! Pomůžeme Ti vízum získat po tvém přihlášení do programu, ale nezapomeň, že to musíš stihnout, než budou kvóty ambasády vyčerpané!

Vyplň on-line přihlášku, počkej, až tě pozveme na pohovor, dodej potřebné dokumenty, video a fotku a pak už se nech námi vést až do Kanady.
CCUSA je jedinou agenturou na českém trhu, která tento jedinečný program nabízí! Fungujeme dlouho a máme zkušenost s tisícem spokojených uchazečů. Projdeš s námi face-to-face pohovorem, takže tě budeme mít možnost osobně poznat a umístit tě v táboře, který bude vyhovovat tvému charakteru, specializaci i dovednostem! Pomůžeme Ti rychle se zorientovat v kanadském prostředí a poskytneme Ti podporu a pomoc při jakékoli mimořádné či nepříjemné události.
Zažádat o umístění v dané oblasti činností je možné, ale nemůžeme Ti zaručit, že se nám to podaří, uděláme pro to maximum, ale poslední slovo je na ředitelích táborů. Čím dříve se přihlásíš, tím větší je šance, že se umístění dle Tvých preferencí podaří.
Zažádat o umístění ve dvojici je možné, ale nemůžeme Ti zaručit, že se nám to podaří, uděláme pro to maximum, ale poslední slovo je na ředitelích táborů. Čím dříve se ve dvojici přihlásíte, tím větší je šance, že se umístění podaří. Zkuste též zvážit možnost oddělit se na práci a pak společně cestovat.
Pokud tě neumístíme do 1. července, vrátíme ti všechny poplatky, které jsi platil CCUSA. Nicméně pravděpodobnost umístění je více méně stoprocentní.
Kanadské léta jsou obvykle spíše mírná. Teploty mohou dosáhnout 30°C, ale v průměru je to asi 25°C ve většině místech, kde se tábory nacházejí. Upozornění: V noci se často velice ochlazuje, takže nečekej horké letní noci.

POBYT V KANADĚ

Některé tábory vyžadují určitý oděv, většinou jde o táborové trikoty, nebo bílé oblečení, pokud budeš pracovat v kuchyni. Na vše budeš upozorněn, jakmile tě umístíme.
Určitě dostaneš volno od práce v táboře, většinou máš jeden volný den v týdnu a též pauzy během pracovního dne. Je však důležité si uvědomit, že tam jedeš pracovat a ne si jen užívat.
Je důležité si uvědomit, jak pro vedoucí tak i pro Support Staff, že jsi vzorem pro děti v táboře. Vlasy musí být upravené, dlouhé vlasy musí být svázané do culíku, je to otázka bezpečnosti a hygieny. Velice nevšední křiklavé barvy vlasů by mohly být problémem zvláště v táborech pro hendikepované. Šperky by měly být nošeny jen s mírou a líčení by nemělo být příliš viditelné. Některé tábory budou vyžadovat, aby sis odstranil šperky z obličeje nebo piercing, který je viditelný, například piercing jazyka, obočí, atd. Můžeš být též požádán o zakrytí tetování. 

Osobní hygiena je důležitá, deodorant je samozřejmostí a naopak vody po holení a parfémy by měly být omezeny na minimum.

CCUSA se maximálně snaží najít pro tebe ten pravý kemp, který odpovídá tvému zaměření a kvalitám. Říkáme tomu naše služba "dokonalého umístění". Pokud by se i přesto stalo, že bys nás kontaktoval a byl v táboře nespokojený nebo nešťastný, zjistíme, proč se Ti tam nelíbí a jak to lze vyřešit. V některých případech je možné, že Ti zařídíme umístění v jiném táboře, v ostatních pouze vyjednáme lepší podmínky, atd.