• WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img
 • WS img

VARIANTA PLACEMENT

Náš Placement program nabízí jednak všechny služby, které má varianta Independent a navíc obsahuje i zajištění práce. Dále samozřejmě zahrnuje podporu po celou dobu příprav i samotného působení v USA. CCUSA Ti pomůže lokalizovat práci a ušetří Ti tak spoustu času. V Placementu si můžeš vybrat, jak chceš být umístěn:

PREFERrED PLACEMENT

Preferred Placement Program znamená, že si prohlídneš a zvolíš konkrétní zaměstnavatele a pozice z aktuální nabídky, kterou ti poskytneme na základě pohovoru se CCUSA a zjištění tvých pracovních a jazykových schopností. Vybereš si minimálně 7 konkrétních pozic (může to být i více různých pozic u jednoho daného zaměstnavatele - tím lze snížit počet vybraných zaměstnavatelů například na dva) a my jednu z nich zprostředkujeme. Je také možnost provázat se ve dvojici a ucházet se o vybrané zaměstnavatele společně. Seznam pozic se bude měnit podle potřeb amerických zaměstnavatelů.

Vybírat můžeš například z:

Barnhart’s Marina and Restaurant, MI - Waiter/Waitress, Bartender, Cook - $3.52 + tips
Dairymen's Country Club, WI - Waiter/Waitress, Dishwasher, Cook, Housekeeper - $12
Rehoboth Lifestyle, DE - Retail Sales - $11
Digiphoto Entertainment, NC - Photographer - $9
First & Anchor, DE - Retail Sales - $11
Land of Make Believe, NJ - Cashier, Lifeguard, Ride Operator - $8.60
Eddi's Grill, OH - Waitress - $9.50
Old Firehouse Winery, OH - Waiter/Waitress, Bartender, Cook - $4.08+tips
Margaritaville, FL - Cook, Busser, Hostess - $9
Bob's Grill, NJ - Counter Worker, Cook, Bike maintenance - $8.50-12
Highland Ranch Resort, CA - Dishwasher, Housekeeper - $11
Durkin Cottages, RI - Housekeeper - $10
Half Moon Enterprises, NH - Resort Worker, Housekeeper, Waitress - $8
Let's Sail, NC - Retail Sales - $8
Stagecoach, WY - Housekeeping - $8.50+tips
Wall Drug, SD - Maintenance, Cook, Cashier - $10

Zde se můžeš podívat na kompletní náhled seznamu zaměstnavatelů (aktualizováno 20.3.2018 - 159 volných pozic), ale měj na paměti, že se seznam neustále mění a až se přihlásíš, tak nemusí být seznam stejný, ale podobný. Vybere si opravdu každý!

Poté, co se přihlásíš do programu online, zkompletuješ svoji přihlášku, absolvuješ pohovor a zaplatíš poplatky, můžeš si vybírat určitý počet pozic, o které máš zájem. Potom CCUSA začne s umisťovacím procesem u amerických zaměstnavatelů. Na danou pozici se vždy může vyskytnout několik uchazečů, proto je vhodné se přihlásit do programu co nejdříve, tak aby si zvýšil svoje šance. Zaměstnavatel si vždy prohlídne tvoji přihlášku, a pokud se mu bude líbit, tak Ti nabídne práci. CCUSA bude tímto způsobem zasílat přihlášky na všechny pozice na Tvém seznamu od prvního k poslednímu.

REGULAR PLACEMENT

Dále si můžeš zvolit regular placement, kde si nebudeš vybírat konkrétní zaměstnavatele a necháš to na nás. V takovém případě dostaneš možnost zvolit si, že chceš např. zaměstnavatele s ubytováním, nebo práci na východním pobřeží USA. Snažíme se vyjít vstříc Tvým požadavkům a představám. Vybereme Ti práci podle Tvých schopností a zkušeností, úrovně angličtiny, atp. Pokud jste dvojice se stejnou úrovní AJ a podobnou pracovní historií, tak Vás můžeme zkusit umístit i v páru!

OSOBNÍ POHOVOR

S každým přihlášeným zájemcem děláme osobní pohovor, který slouží k tomu, abychom zjistili, která práce je pro něj nejvhodnější. Všechny informace potom posíláme do USA, aby naši američtí kolegové i zaměstnavatelé přesně věděli, jakou práci hledáš a s čím máš zkušenosti. Jinými slovy děláme umístění na míru tak, abys byl Ty i zaměstnavatel spokojen.

JOB OFFER FORM

Jakmile Ti najdeme práci a umístíme Tě u zaměstnavatele, odešleme Ti detailní informace o společnosti, práci a oblasti, ve které budeš žít. Před odletem budeš tedy mít všechny informace o tom, co očekávat a tak z ničeho nemusíš mít obavy!