• CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img
 • CC img

PŘIHLÁŠKY DO PROGRAMU NA LÉTO 2019 JSOU již otevřeny!

Nejlevnější poplatky v ČR + vysoké výdělky + 100% umístěných.

Ubytování a stravu máš na kempu zdarma!

do 1.12.2018 program se slevou!

Domluv si práci osobně 8.2.2019 na camp fairu v praze.

INFORMACE O PROGRAMU

"THE BEST SUMMER OF YOUR LIFE"

Již více než 30 let umisťuje CCUSA mladé lidi v těch nejlepších letních táborech v USA. Jsme známí jako specialisté na dětské tábory v USA a to proto, že dbáme na osobní přístup a vždy velmi pečlivě zvažujeme umístění každého uchazeče ve správném táboře. Práce na táborech je náročná, ale osobní přínos z této zkušenosti je k nezaplacení. Jestliže hledáš dobrodružství, na které nikdy nezapomeneš, podívej se zde na další podrobnosti o Camp Counselors Programu.

Tradice amerických letních táborů

 • Amerika své bohaté táborové tradice začala získávat již od roku 1861 a v současné době se může pochlubit více než 12.000 letními tábory, kterými projde ročně na 10 milionů dětí, CCUSA spolupracuje s přibližně 800 tábory.
 • Tábory se nacházejí v krásné přírodě u vody nebo v lesích vzdálených městům a provozu.
 • Tábory nabízejí dětem z různých vrstev příležitost naučit se hodnotné životní dovednosti v přirozeném prostředí.
 • Běžným vybavením táborů bývají bazény, jezera, sportovní hřiště, chatky, vybavení pro výtvarné umění a další kreativní činnosti, lanové dráhy, koně a cvičiště, ohniště a mnoho dalšího.

Tvoje role v táboře

 • Bez ohledu na to, jestli budeš vedoucím nebo pomocnou pracovní silou, budeš vždy reprezentovat svoji zemi.
 • Zaměstnanci tábora jsou dětem vzorem a jdou jim příkladem v jakékoliv situaci.
 • Denní program tábora je plný různých aktivit, které vyžadují oddanost a hodně pozitivní energie.

Bezplatné informační schůzky

Nejjistější způsob, jak zjistit, jaké to je žít, pracovat a cestovat v zahraničí. Stačí se zúčastnit jednoho z našich přínosných informačních setkání ve Tvém okolí. Informační meetingy pořádáme od října do února a jejich stále se aktualizující seznam najdeš v událostech.

ÚČAST NA PROGRAMU KROK ZA KROKEM

 1) Přihlásit se do programu                                                                                                                                             Vyplň naši online přihlášku, která si tě sama provede jednotlivými sekcemi.

 2) Pohovor + dokumenty                                                                                                                                                     Po vyplnění přihlášky se Ti ozveme ohledně krátkého osobního pohovoru, který si domluvíme na základě tvých časových možností a shrneme Ti, jaké dokumenty a další náležitosti od tebe budeme ještě potřebovat (potvrzení o studiu, fotka, ...).

 3) Umístění na táboře                                                                                                                                               Zapíšeme Tě na Camp Fair, kde se osobně setkáš s řediteli táborů a je zcela na tobě, u kterého z nich se budeš ucházet o práci. Kempů můžeš oslovit, kolik chceš. Lze se umístit i ve dvojici či ve skupině. Pokud se Camp Fair nemůžeš zúčastnit nebo se přihlásíš, až poté co proběhne, tak ti najdeme umístění skrz naši databázi partnerských táborů.

 4) Získat J1 vízum                                                                                                                                                         Jakožto Tvůj vízový sponzor Ti zajistíme potřebné sponzorské dokumenty pro získání J1 víza a poskytneme ti návod s instrukce, jak vyplnit žádost o vízum a domluvit si pohovor na ambasádě.

 5) Koupit letenky                                                                                                                                                           Jakmile znáš data práce na táboře a máš J1 vízum, tak ti už nic nebrání v nákupu letenek. Poradíme ti, kde se dají hledat levné letenky.

 6) Předodletové setkání                                                                                                                                                   Ještě před odletem Tě připravíme na vše, co Tě po příletu do USA čeká.

 7) Sbalit kufry a vyrazit                                                                                                                                                 Hlavně nezapomeň to nejdůležitější (doklady a letenky) a užij si nejlepší léto svého života! 

O CCUSA

Kdo je to CCUSA?

CCUSA je společnost schválená Úřadem Federální Vlády (US Department of State) jako oficiální sponzor víz typu J-1. Naše společnost pomáhá mladým lidem z celého světa získat zkušenosti z práce a cestování na programech Work and Travel již od roku 1986.

Pověst CCUSA

CCUSA je proslulá zejména tím, že spolupracuje s těmi nejlepšími a osvědčenými tábory v USA a získává pro ně velmi kvalitní pracovníky. Naše zaměření je na spojení vhodného tábora s vhodným zaměstnancem tak, aby jeho dovednosti a osobnostní předpoklady přesně doplnily potřeby tábora a uspokojily představy našich účastníků. Našich programů (tábory, Work and Travel nebo dobrovolnické programy) se zúčastnilo již na 310 000 uchazečů z celého světa. Velmi rádi Ti pomůžeme, abys byl/a “More Than Just a Tourist” a získal/a naprosté maximum ze svého pobytu v táboře!